| IngerCazator a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de animatoare, dansatoarele din club?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi sunt indiferente, fiecare isi castiga existenta cum poate si la ce se pricepe mai bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca in scoala nu le a placut cartea trebuie sa castige si ele un ban nu?

| OnuOnulică a răspuns:

Sincer nu una bună...adică se găsesc slujbe mult mai bune de cât astea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune la pat! Asta ar fi cam singura lor calitate.

Din cauza "meseriei" lor, intra in contact mult mai des cu personaje de poveste. De la baieti cu multi bani pana la baieti cu caractere cel putin indoielnice. Ca fata, cand te invarti in astfel de cercuri, e destul de greu sa iti mai pastrezi un grad decent de moralitate. Asa ca animatoarele sunt putin mai sus decat prostituatele si mult mai jos decat fetele normale, pe o scara a decentei. Poate exista si exceptii, eu unul nu am vazut una pana acum.

| MiruD a răspuns:

Mi-e indiferent. Isi fac treaba lor.

| Madayna a răspuns:

Practica o meserie, ceva ce le place sau nu.

| hummmer a răspuns:

Urve bine plătite. Unele chiar urâte dar cu corp super...

| Disharmony a răspuns:

Nu-mi pot face o părere clară despre ele, mai ales dacă n-am întâlnit niciodată una. Dar aşa, în general, n-am o părerea rea.

| DnFn a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca fiecare face ce ii place si ce o/il face sa se simta bine. Traim intr-o lume unde esti libera sa faci ce vrei! Dar in Romania mereu o sa fi judecat! Am o parere buna pentru ca au curajul sa faca asta, sunt unele fete cu capul pe umeri (nu toate), care doar castiga un ban dansand (iar nu toate )! Nu vad nimic rau in asta. dar unii stiu doar sa critice in Ro... e o meserie frumoasa si castigi bani multi distrandu-te (nu as zice acelasi lucru despre tocuri si forma fizica ).Eu una n-as putea sa dansez asa mult

| SUMO a răspuns:

Am o parere foarte buna asa ar trebui sa gandeasca. Cand mergi intr-un club fara animatoare nu stiu parca lipseste ceva nu mai ii aceeasi admosfera si distractie

| SUMO a răspuns:

Apropo esti si u animatoare sau vrei sa devi si esti curioasa sa vezi ce parere ar avea ceilalti

| IngerCazator explică (pentru SUMO):

Pai mi-ar placea sa fiu happy