| krlaa a întrebat:

Ce perere aveti despre Facultatea de Medicina Veterinara Iasi? argumentati, va rog.

Răspuns Câştigător
| 0vidius a răspuns:

E super tare e printre cele mai bune facultati are dotari de calitate, facilitati multiple (cantina, terenuri de sport, camine renovate) Dupa terminare ai posibilitatea sa pleci in strainatate cu un contract destul de avantajos (erau firme din UE care faceau recrutari de ex : din Danemarca).
PS sa stii ca este o facultate destul de grea, ai mult de invatat(tocit) dar dupa ce ai terminat-o ai multe satisfactii.