| Florina_Laura_1997 a întrebat:

Ce pot sa fac dupa ce termin profilul biochimie(in afara de medicina?)

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Pai teoretic poti face ORICE vrea sufletelul tau.Chestia asta cu profilele e oarecum aiurea. Poti sa devii si fotomodel, nu trebuie sa mergi neaparat pe aceeasi linie.Bafta! :*

| CeaCuMasca a răspuns:

In afara de medicina te poti face chimista, urmand facultatea de chimie, profesie care este foarte apreciata peste hotare.

| DjYeti a răspuns:

Domeniul farmaceutic de exemplu sau asistent medical, care tot de medicina tine da nu 5 ani