| bbbb1 a întrebat:

Ce poti face cu facultatea de limbi straine? daca cunosti engleza, spanioala si franceza

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Traducător autorizat, profesor, etc.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna pai te poti face traducator... sunt multe lucruri.

| qMiruq a răspuns:

Traducator, poti lucra la agentie de turism, pot lucra la agentii mari de ex: Candidaţii care vorbesc italiana, spaniola sau franceza şi au cunoştinţe medii de engleză sunt eligibili pentru un loc de muncă la Skyes Enterprises Eastern Europe la Cluj, poti pleca in strainatate pentru diferite joburi, cam atat imi vin in cap in momentu asta big grin.

| AllisonStevens a răspuns:

Te poti face in primul rand profesor, traducator, poti oferi meditatii.