| Onica7 a întrebat:

Ce probe se dau al Liceu Cu Program Sportiv poate cineva sa mi le spuna si mie exact va rog

Răspuns Câştigător
| Siksaksok a răspuns:

Sa treci printre jaloane cu mingea pasa la distanta foarte mare sa tragi la poarta la distanta mare

2 răspunsuri:
| Siksaksok a răspuns:

Te pun sa mergi pe sarma...sa alergi km intregi sa faci multe flotari sa mergi in maini si chestii din astea. Sper ca ti-am fost de ajutor FUNDA?

| Onica7 explică (pentru Siksaksok):

MS mult dar scuze ca te intreb sti cumva la fotbal ce probe sunt?

| Siksaksok a răspuns (pentru Onica7):

Sa treci printre jaloane cu mingea pasa la distanta foarte mare sa tragi la poarta la distanta mare