| sergiutaker a întrebat:

Ce se studiaza la profilul economic?

Răspuns Câştigător
| cuore a răspuns:

Matematica,statistica,economie politica,chiar si drept vei face,contabilitate aprofundata,medii de programare,economia si gestiunea intreprinderii,marketing,engleza in afaceri,expertiza contabila,audit financiar,contabilitate bancara,informatica economica,asigurari si reasigurari,contabilitate financiara,fiscalitate,management, politici si tehnici bancare, si pe langa toate astea daca vrei sa devi cadru didactic vei face si practica de specialitate in scoli sau licee si pedagogie.

2 răspunsuri:
| sensa a răspuns:

Http://www.madgearu.ro/....../index.php asta se studiaza(destul de multa contabilitate)

| nameuser a răspuns:

Economie