| PFRRR a întrebat:

Ce trebuie sa fac in fiecare zi joc fotbal si cand vin acasa sunt foarte obosit.A doua zi dimineata cand ma trezesc ma dor ingrozitor muschii,sunt obosit,obosesc din ce in ce mai repede, nu mai pot fugi, mie foarte lene sa joc.Ce ar trebui sa fac +ca sunt si la o echipa de club si e dublu efort.Si acum 2 saptamani m-am simtit foarte bine mi-a iesit un antrenament perfect si un meci perfect.Dar acum am decazut si nici cu piciorul in minge nu mai pot da.Dau funda va rog sa imi ziceti ce pot face.

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Hristos a inviat! Parerea mea este ca ar trebui sa te odihnesti mai mult.Cand vii de la fotbal si te simti obosit, maseaza-ti muschii cu un umguent mentolat si daca te simti obosit, ia niste aspirina pentru ca e buna si pentru febra. Bafta.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de mai multă odihnă și mergi și la o vizită medicală.
Pa, pa.