| Danihdd a întrebat:

Ceva casier care lucreaza la pariuri sportive? Am o intrebare se castiga sume mari?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca salariul de inceput este minimul pe economie adica 2230 de lei din care ramai cu 1300 de lei in mana la care exista posibilitatea sa mai primesti ceva "tips" de la jucatorii care castiga sume mari, dar nu m-as baza doar pe asta.
Deci te poti duce la 1500-1600-2000 de lei lunar asta daca exista si clienti darnici si de obicei in salile de jocuri cat si pariuri sportive cam exista astfel de oameni, mai ales daca castigurile lor incep sa fie mari.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Simpatic):

Ăia cu păcănelele lasă ceva tips laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Alexuţ02):

Da,de ce nu ar lasa!?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Simpatic):

Aia zic, lasă mai mult decât pariorii ( bilete cu meciuri )

| Alexuţ02 a răspuns:

Te referi dacă tu câștigi sume mari ca și salariu, ori dacă pariorii câștigă?
Ei câștigă în funcție de noroc și inspirație, depinde și ce persoane ai acolo, am un prieten de joacă la aceeași casă, deci dacă prinzi de ăștia da se pot câștiga