| Lorena_2784 a întrebat:

Cine imi da niste informatzii despre actorie?puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

dau fundita celui care imi spune cat mai multe lucruri si care imi spune un de e mai "fain"laughing: la actorie sau la desing vestimentar sau de interior?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Si sa vezi nebunie...
Am 10 ani dar vreau sa devin actrita pentru ca ma consider perfecte pentru aceasta meserie...Dar alta chestie e ca eu am talent si in designer si vreau sa devin si designer vestimentar.Cred ca le poti combina pe amandoua si poti gusta din fiecare cate putin.Si poti deveni si o actrita renumita si un disegner vestimentar foarte renumit.Alege dupa parerea ta si dupa ce te pricepi.

Actoria-O meserie frumoasa cu roluri pline de suspans si aventura. Poti avea o cariera frumoasa daca muncesti si te straduiesti
Desingner vestimentar-Lumea ta ceea ce gandesti creezi.O meserie creativa si interesanta.Creeaza vestimentatii potrivite si placute. Fata cunoscut cu meseria asta.
Ce meserie e mai buna?=Cred ca designer vestimentar dar si actor

| Lorena_2784 explică:

Yuyubarbie19...sunt de acord cu tine si e o coincidenta ca ne-am gandit amandoua la acel lucru. si eu ma gandeam si fiu si una si altalaughingbig grin

| Lorena_2784 explică:

Yuyubarbie o sa primesti fundita numai ca momentan nu pot da deoarece nu imi aratastraight face

| troller2103 a răspuns:

Pai` la actorie te faci actor!smug

dar eu zic ca e mai fain la design vestimentar love struck
poate vei ajunge vreun designer renumitbatting eyelashes

creezi haine...
modeleee.happy

si multe altele :devil

sper ca te.am ajutat tongue

fundita?