| GulDan a întrebat:

La ce trebuie sa ma pricep sa ajung una dintre acestea: desing vestimentar, desing graphic si web desing?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trabuie sa ai talent la desenat si o imaginatie foarte bogata, sa ai un stil unic

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

Eu de mic desenam de pe la 7 ani.dar dupa un timp m-am plitisit sper ca nu mi-a plecat talentu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GulDan):

Daca te-ai nascut cu el nu pleaca niciodata, cand ai desenat ultima data? si ce ai desenat atunci?

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

Din pacate acu catva anisad...dar mi-am testat zilele astea sa vad daca mai stiu sa desenez si parca e la fel doar ca fac mai multe greseli da cred ca ma obisnuiesc.Poi desenez personaje, animale, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GulDan):

Sa nu te lasi, doar asa progresezi, uite, eu cant, nu aveam inainte vocea asa frumoasa, dar cu multa munca si antrenament, din greseli invatate am reusit, stii vorba aia, din greseli inveti, deseneaza in continuare si o sa vezi ca vei progresa, trebuia 10% talent si 90% munca

| Kriss96 a răspuns:

Trebuie sa fi creativa si sa te pricepi la desen.

| BoggyP a răspuns:

Insati trebuie sa stii sa-ti scrii profesia corect