| Lolly15 a întrebat:

Cine imi spune si mie rezumatul povestii Zana Zorilor-Ioan Slavici? Multumesc

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici nu se fac teme de școală.
Caută pe www.referate.ro
Pa, pa.

| Lolly15 explică (pentru Legiuitoarea):

Si care ar fi problema ta unde imi fac eu temele? Imi fac temele pe ce site vreau nu unde-mi ziceti voi! Daca eu am intrebat ceva daca vrei raspunzi calumea daca nu, numai raspunzi decat sa enervezi omul... Daca eu vreau imi fac tema si pe un site XXX! Nu vad care ar fi problema ta.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Lolly15):

Bună.
Văd că abuzezi.
CITEȘTE REGULAMENTUL, și @NOname a fost drăguță și ți-a explicat și respectă politica sa dacă nu vrei să ai contul suspendat!
Ești grea de cap, continuă!
Pa, pa.

| Lolly15 explică (pentru Legiuitoarea):

Si nu mai pot eu...sa imi suspendeze ca vad ca pe TPU in loc sa ajuti lumea iti bati joc...si tu s-ar putea sa il ai suspendat pentru. ca m-ai jignit! si daca as continua ce?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Lolly15):

Bună.
Serios? Spune cu ce te-am jignit!
Ajutăm respectând funcționalitatea site-ului, nu abuzând așa cum faci tu în continuare!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU (și în general pe net) nu se fac teme și nu se scriu rezumaturi, povești, compuneri, poezii, eseuri, argumentări, etc.
Citește-o! Nu poate să-ți facă decât bine.

Citește și regulamentul site-ului și încearcă să nu-l mai încalci!
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Succes!

| Lolly15 explică (pentru NOname):

Imi pare rau dar eu doar v-am intrebat nu imi tineti voi mie teorii pentru ca nu va intereseaza pentru ce imi trebuie... daca ati vrut sa raspunde-ti raspunde da nu imi lasi mie teorii ca nu se fac teme aici eu fac temele unde vreau nu unde imi ziceti mie! nu ma intereseaza pe mine intrebarile frecvente pentru ca nu v-am intrebat eu de asa ceva! daca ati vrut sa raspundeti raspunzi la intrebare nu iti bati joc.mai bine nu`mi raspundeai ca nu am nevoie de asemenea raspunsuri! pa

| NOname a răspuns (pentru Lolly15):

Nu, nu îți faci temele unde vrei, pebotikpupik.
Dacă ți le faci pe TPU, te trezești aici: http://www.TPU.ro/utilizatori-suspendati/.
Respectă regulamentul și nu mai fi obraznică cu cei care te învață de bine!

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Te asteapta Sfantul Goagal.happy