| Sara a întrebat:

Cine va influentat in cariera pe care acum o urmati?

10 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Lenea, sunt casnic. rolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Mai multe persoane, dintre care si iubitul meu.

| Mwhahahaa a răspuns:

Inca nu am varsta necesara sa am un job, o cariera.
Dar eu vreau sa devin actrita, avocata, cantareata.Nimeni nu ma influienteaza, pur si simplu eu vreau sa fac asta, ce-mi mai trebuie si parerea celorlalti?

have a nice day!

| sigmanet a răspuns:

"Cine v-a influentat" - forma corecta. Legat de intrebare, pe mine m-au influentat mai multi oameni, am luat de la fiecare ce am considerat ca este bun si de folos pentru a ma dezvolta eu. Nu trebuie sa copiem oamenii, trebuie doar sa-i intelegem, sa ne intelegem si sa facem ceea ce credem noi ca ne este noua bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni, asta mi-am dorit, a fost greu, am muncit, am luptat, m-am contrazis, am infruntat invidie, rautati, dar am reusit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare am fost influentat de fisc.Nu mai scapam de impozite la naiba-n puii mei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gramatica. laughing

| Lucifer666 a răspuns:

In primul nu trebuie sa te influenteze nimeni in cariera ta... tu esti cel care o creezi...nu trebuie sa te iei dupa unu si altu care iti spun..."mai bine alege-o pasta ca e mai nu stiu cum.mai bina fa asa"
Poate un model de urmat. Da... e cu totul altceva... Dar sa-mi fac cariera dupa cum spune unu si altu...NICIODATA ...Chiar TATA daca miar zice sa ma fac ceva...nu as fi de acord.

| Psihoterapeutul a răspuns:

Mi-am ales singur drumul in viata.Am o personalitate puternica si nu m-am lasat niciodata influentat de altii.Intotdeauna am facut ceea ce imi place, indiferent de ce au zis cei din jur!

| BartSimpson a răspuns:

Mama, ea m-a dat la scoalalaughing