| rosemaryn a întrebat:

Ce cariera ati vrea sa urmati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hair stylist, dar imi este frica ca nu o sa ma descurc. Si daca clientii ar fi la fel de pretentiosi la fel ca mine ar fi un chin laughing).

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Actor.

| Ana-Maria94 a răspuns:

De cand sunt mica mi-am dorit in medicina, dar nu cred ca pot sa realizez adica nu stau prea bine cu partea de stiinte, dar mai am o optiune sa dau la psihologie sau jurnalismhappy

| Alisa a răspuns:

Childcare (persoana ce se ocupa cu copiii). Asta vreau dintotdeauna, pentru ca ador copiii. Anul acesta in septembrie incep cursurile. love struck

| asdgfhresry a răspuns:

Ma gandesc ca dupa ce termin liceul si facultatea, vreau sa ma fac profesoara sau psiholog. Totusi mai am tot timpul sa ma gandesc. Deocamdata cam asta e ce imi doresc big grin dar cum se stie, in clasa a8a te razgandesti foarte repede...

| Green a răspuns:

Arhitect happy

| iuliaoprea a răspuns:

Facultatea de litere, specializarea Jurnalism la Universitatea Ovidius Constanta
In prima parte, primul semestru se face teorie apoi numai ramane decat putina teorie si multa practica. Este solicitant, antrenant si te ajuta in dezvoltarea personala. Afli lucruri noi si te pregateste pentru viata si pentru orice domeniu. Trebuie sa ai inclinatie si sa iti placa sa comunici pentru ca in fond este o specializare bazata pe comunicare. Poti sa devii purtator de cuvant, reprezentant al unei organizatii, jurnalist de radio/tv/presa scrisa sau orice altceva ce tine de comunicare. Contact: black_rose_admirer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu sunt sigura. Azi vreau sa merg pe muzica, maine matematica, psihologie, actorie si altele laughing.

| babygirlmeli a răspuns:

Stewardesa laughing). poate e ciudat, da' asta vreauthinking