| cocolate a întrebat:

Colegiul national Iasi are camin? multam!

8 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Normal ca arewinking

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Orice liceu are camin, chiar daca unul cu numar mai mic de locuri de cazare.

| cocolate explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Multumesc,eu as vrea sa merg acolo si voiam sa stiu asta

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru cocolate):

Nu ai pentru ce, succes la inscriere!

| cocolate explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Mersi,si inca ceva:dupa inscrieri, cat de greu poate fi sa fii admis, adica probele si toate intrebarile,(sa nu ti se para ciudat formulata intrebarea mea)

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru cocolate):

Daca te referi la probe, se intra cu media de adimitere(cea dintre mediile 5-8 si evaluarea nationala, sunt sigura ca stii care este), iar la camin, dupa repartizare, depui cerere atunci cand mergi cu dosarul sa te inscrii, (trebuie bifata o casuta sau ceva de genul..ca ai acolo si pentru naveta sau gazda, eu iti spun din ce stiu de pe la prieteni, nu sunt inscrisa la liceul respectiv), sau vei fi chemata intr-o anumita zi, iar repartizarea in camin se va face in functie de medie. Nu prea am inteles la ce te referi laughing.

| cocolate explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Multumesc! si sa stii ca nici eu nu as fi stiut la ce m-as fi referit.

o.O

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru cocolate):

Nu ai pentru ce, o seara frumoasa!batting eyelashes