| ChristinaCriss a întrebat:

Credeti ca Justin Bieber isi va pierde vocea si in acelasi timp si cariera de cantaret?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2209 a răspuns:

Toata lumea isi schimba vocea cand este in perioada pubertatiikiss( in special baietii) Este adevarat ca are o voce mult mai schimbata fata de cum era cand avea 12 ani LOL, dar asta nu inseamna ca si-o pierde de tot. E mai greu acum cat e in aceasta perioada ca este un pic ragusita dar dupa aceste schimberi isi va reveni. El spunea in revista BRAVO ca daca nu v-a mai putea sa cante v-a scrie cantece pentru alti cantareti sai va juca in filme dar asta ramane de vazut. A zis ca este blanul "b"

28 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nu scapam noi asa usor de el sad

| traficanta a răspuns:

Nu ne intereseazaaa! laughing E problema luiii! laughing

| Iuliaana a răspuns:

Nu cred pentru ca deja a devenit foarte faimos si nu va putea chiar daca ar vrea sa lase cariera de cantaret. Din perspectiva vocii, e inca micut, si o data ce ai talent nu cred ca o poti pierde, nici din pricina unei raceli mai gravewinking

| Smileee a răspuns:

Nu. Eu nu cred ca isi va pierde vocea. Doar si`o schimba fiind la pubertate. Asculta ceva melodii live din ultimele concerte [http://www.justindrewdaily.com/? paged=2]. A facut chiar progrese mari, nu sa isi piarda vocea.

| Kenny a răspuns:

Sa dea Domnul! love struck

| Adredemesconf a răspuns:

@t3n13 ca bine ai mai spuslaughing...am vazut si intrebari in care unii il comparau pe Barbieru' cum ii zici tu cu M. J. Prima oara am crezut ca glumesc...laughing

| Nicolelenaa a răspuns:

Nu stiu asta dar stiu unde va ajunge cariera lui : IN TOALETA devil devil

| dhraqull a răspuns:

Sa speram...

| ihaterain a răspuns:

Pai o sa aiba o perioada in care va avea o voce foarte groasa happy dupa aceea va reveni dar o sa fie mai schimbata va avea acea voce de "barbat"
asa ca va trebui sa ia o pauza spre binele urechilor noastrehappy

| JH a răspuns:

Sa dea domnu`. si apropo.care cariera de cantaret rolling on the floor? El canta cumva ca Madonna care e super cunoscuta? Sau canta ca si Hetfield de 30 de ani? Sau are piesele lu` Timberlake? Hai sa fim seriosi.Barbieru` asta cu Hanna Alpina aia si TH ...alte idiotenii chiar nu mai sunt? apucati`va fratilor si ascultati Melc Melc codobelc.Are 2 note mari si late, dar oricum e mult mai "muzical" decat ce a scos iustinica asta.am ascultat 3 piese de ale lui.si dupa aia mi-am cerut scuze de la sistemul meu ca l`am "spurcat" cu astfel de "piese"

| Jane a răspuns:

Poate ca vocea o sa i se modifice in timp (sa speram, ca ar fi cam caraghios sa ajunga la douazeci de ani cu vocea asta de copil) dar oricum nu si-o va pierde, pentru ca atata timp cat are ureche muzicala (ca doar a invatat sa cante la chitara singur), vocea poate fi modelata. Sper ca te-am ajutat!

| diana a răspuns:

Nu.Ma indoiesc profund.Nu cred ca isi va pierde vocea.Doar i se va modifica.

| IepurashRocker a răspuns:

Poate. Dar dacã îsi pierde vocea, se bagã pe filme oh go on. Deci tot va avea succes...

| CocoMexii a răspuns:

Nu, are un profesor care il ajuta cu vocea, si cariera de cantaret nu o poate pierde pentru ca are o multime de fani smug :X

| Clever a răspuns:

Cu timpul probabil o sa mai piarda din calitati insa nu cred ca asta o sa-l afecteze prea mult.happy

| smiley11231 a răspuns:

Pai daca isi pierde vocea se baga pe actorie. deci nu va pleca el prea devreme din ochii nostri. tipu'i bazat laughing

| andrutza_5118 a răspuns:

Eu cred ca absolut NU! Binenteles i se va modifica vocea dar oricum nu va inceta sa cante si va avea tot o voce suuuper buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...si SPER sa nu isi piarda vocea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se schimba vocea dar cariera nu poate fi doborata. Va interpreta piese pe masura vocii lui si nu e nici o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin e la pubertate si o sa i se schimbe vocea o poate avea si subtire si groasa sau potrivita in tot cazul daca a cantat de mic nu are cum sa isi piarda vocea sau poate doar un pic so va schimba pentru ca si noi fetele trecem printr-o perioada cand ne schimbam la toata fizonomia organismului si a corpului eu va zic sa nu va speriati ca nu si-o va pierde de tot si cu timpul isi va reveni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa dau un raspuns concret isi va schimba vocea dar nu cred ca si-o va pierde pentru ca el canta defoarte mult timp si nu cred ca va fi un dezastru daca isi va schimba vocea e ceva nosrmal sa ajungi la pubertate si sa te maturizezi doar ca justin va avea cateva schimbari vocale eu sper sa nu se intample ceva ne voitor pentru toti fani pe care ii are justin si inca ceva vor fi doar cateva schimbari minore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraieoro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca jusin bieber o sa aiba o voce minunata mereu si chiar daca nu e asa eu tot il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| summergirl25 a răspuns:

Nu,nu cred ca isi va pierde vocea si nici cariera!

| vladzatto a răspuns:

Nu are ce sa piarda nu a avut niciodatatongue...

| carmenutza08_4263 a răspuns:

Isi poate schimba vocea pentru ca este la pubertate si vocea i se va schimba:X
da sa speram ca nu:X
da chiar daca nu ai mai avea voce oricum fetele o sa mai fie inebunite de el
datorita aspectului si cum danseaza:X
eu una nu cred:X[sunt obtimistaa]
prea perfect baiatul astaaa
chiar daca se aud foarte multe comentarii rautacioase de el:*

| alina1622 a răspuns:

Chiar daca isi va pierde voce fanilor tot o sa le placa