| alex_1230 a întrebat:

Justin Bieber credeti ca e un cantaret bun? Mie mi se pare destul de bun!

Răspuns Câştigător
| xjustfearless a răspuns:

Si mie mi se pare. toti spun ca are voce de fata, si ii aduc mii de acuzatii, ba ca are parul asa, ba ca nu stiu ce, mai ales baietii care sunt in numar mai mare printre fete, in haters, pentru ca fetele sunt inebunite dupa el, si ei nu stiu de ce.

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu! vocea din videoclipurile lui e modificata.

El are o voce la fel de buna live ca si strabunica mea de 88 ani!

toata lumea e innebunita dupa el, desi eu nu ii gasesc acel ceva atat de special, neintalnit la alti cantareti, dupa cum spun unii

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Ascult melodiile lui. dar nu-l ador no talking

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Smilerz nu esti singura laughing)

| Anileda a răspuns:

Hm...are talent.

| smilerz19 a răspuns:

Nu. E foarte prost.
E ingamfat si se crede adult.
Il urasc si cred ca sunt singura.
Succes!

| Alee_6805 a răspuns:

Nu stiu daca e un cantaret bun, dar mie personal imi place vocea aceea copilaroasa.Imi place ca stie sa cante la pian si chitara.Si este dragut, dar nu sunt inebunita dupa el.

| andrutza_5118 a răspuns:

II dau dreptate lui anneblackish!

| Xulescu2 a răspuns:

Si eu il urasc si cum zicea smilerz19 e foarte ingamfat si popularitatea i so urcat la cap

| Imonettex a răspuns:

Mi se pare un idiot.Imi spune si mie cineva ce hit mai are in afara de celebrul "Baby"? cand ma gandesc ca are cele mai multe vizualizari pe youtube, mi se face greata.si acum nu sariti in capul meu fane innebunite dupa fetita asta, pentru ca fiecare are dreptul aici la o opinie.

| MiuuuxD a răspuns:

Mie nu imi place deloc nici cum canta nici cum arata... apropo pentru cei care nu sunt fani justin bieber, sa cautati pe google poze cu el chel, asa arata mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare foarte bun si foarte dragut. Unii cred ca are voce de fata dar e foarte dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una il ador pe justin...sunt unele aberatii de genul.:chatterboxjustin bieber poarta peruca.sau gen. justin bieber e gay.sunt doar niste aberatii stupide.eu nu cred.este un tip chiar foarte dragut. pot sa spun chiar ca il ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un cantaret f bun

| anneblackish a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eQOFRZ1wNLw uitati aici de cand nu era vedeta "fitoasa" cum spun alti! Chiar are voce, nu e modificata! Doar ca acum vocea i s-a schimbat datorita ca se maturizeza. Dar chiar are voce.Si el nu a ajuns vedeta ca a dat bani;)ca el nu avea dupa ce bea apa:))si avea bani sa ajunca vedeta:))