| lagike4464 a întrebat:

Cu facultatea de Electronica si telecommunicatii la politehnica din Timisoara devii inginer sau programator?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Devii inginer normal.

| lagike4464 explică (pentru suntserios):

Sunt salariile Mai Mari in electronica ca in IT?

| suntserios a răspuns (pentru lagike4464):

Nu stiu care e piata salariilor in electronica dar ma indoiesc ca sunt peste programare

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Inginer.

| lagike4464 explică (pentru sadrian46):

Si ce salariu are Un inginer electronist?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe diploma o sa scrie inginer, iar tu dupa poti sa te angajezi la o companie cu functia de programator happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si mie mi-a dat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inginer electrotehnic. Nu o sa ai oportunitati de programare, aia inveti pe cont propriu si depinde de tine. Diploma e buna doar pentru inginerie

| Daniel323 a răspuns:

Ar trebui sa faci Automatica si Calculatoare.

| Savu4iosif a răspuns:

O sa fii inginer.