| AbC_4616 a întrebat:

Cum pot afla o conversatie dintre doua persoane pe mess, daca niciuna dintre ele nu a vorbit de pe calculatorul meu (ca sa verific arhiva) sau de pe un calculator la care am acces?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si documenteaza-te http://www.google.com/......tp?/search iti trebuie un program care sniff-uieste ID-uri. Chestia este ca daca nu stii cu ce se mananca ...stai in banca ta sa nu te umpli de virusi! Oricum cred ca ai inteles, cauta ''msn.chat.sniffer'' si te lamuresti! Mai multe detalii nu dau pentru ca este un program care face rau celorlalte persoane - spioneaza!

| RS4 a răspuns:

Arhiva se salveaza pe calculatorul fiecaruia, daac este activata aceasta optiune, sau se sterge la inchiderea messului (este si optiunea asta, depinde cum a setat-o fiecare)! tu nu ai cum de pe calculatorul tau sa verifici arhiva altei persoane, care a vorbit pe mess de pe calculatorul lui de acasa!

| Emii_7808 a răspuns:

Eu stiam ca exista un rpogram prin care poti intra in calculatorul oricui. I-l tirmiti si gata laughing o sa isi dea seama daca il folosesti happy funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu as vrea sa stiu.paote ma ajuti si pe mine daca ti-ai rezolvat problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un program care am intrat odata pe calculatorul altcuiva.

| Alex_7297 a răspuns:

N-ai cum!

| stefania_1904 a răspuns:

Stiu eu un program de intrat in calc senumeste teamviewer6 dar nu stiou unde se baga parola dar trebuie sa in aiba si pers respectiva