| crazygirlyo a întrebat:

Se poate sa stergi arhiva de la mess doar cu o singura persoane? spre exemplu ai vorbit cu cineva si vrei sa dispara arhiva cu persoana respectiva dar nu vrei sa o stergi pe toata?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Da, intri pe mess, acolo sus ai Messenger, Contacts, Actions, Help. Apeşi Contacts, mergi la Mesage Archive, apoi pe coloana din stânga cauţi persoana, dai simplu click pe ea, apoi în dreapta ţi se afişează zilele în care ai vorbit, dai click dreapta pe care vrei s-o ştergi şi dai Delete.

2 răspunsuri:
| ADDYYY a răspuns:

Da se poate, depinde ce versiune de messenger ai.Sa le luam pe rand.Sus la mess unde sunt pozitionate ''messenger''-''contacts''-''actions''-''help'' intri in ''CONTACTS'' si apoi ''Conversation history'' apoi iti apare o pagina unde ai toata arhiva, cauti ce iti trebuie sa stergi-selectezi-click dreapta si apoi delete.Asta e toata treabakiss.M-am referit pentru versiunea 11 a yahoo messenger-ului.Cred ca te-am ajutat.Succes:-X

| georgianageorgiana a răspuns:

Normal...click dreapta pe persoana cu care ai vb message archive apoi selectezi conversatia pe care vrei sa o stergi si dai delete