| NicusorYo a întrebat:

Cum pot schimba o parola de la un radio, daca radio e la mine in calculator(sunt dj)dar a pus parola cu team viewer, ca parola cica nu o da la nimeni

FundawinkingREPEDE SI URGENThappy

1 răspuns:
| Shottas a răspuns:

Pai ca sa o schimbi mai intai trebuie so sti... Poti sa instalezi un keyloagger dar daca parola e introdusa prin team wiever iti trebuie ca sa zic asa un keyloagger "mai special" facut pe comanda... cred eu,,, asta depinde si de metoda prin care team wiwer introduce parola. Daca ai noroc chior s-ar putea team wiwer sa stimuleze tastatura si sa introduca datele, ca sa zic asa, in aceias "memorie". Daca o introduce prin o metoda asemanatoare tastaturi vizuale (gen cele de la internet banking, sau chiar optionala din windows) iti trebuie un keyloagger mai special (hack) greu de facut si de gasit. Cea mai simpla metoda cauti un keyloagger care sa memoreze parolele (gen ardamax) si il inviti la tine acasa sa introduca parola. Si din curiozitate: Ce scule ai?
Tu, cum ar veni "hostezi" radioul?