| yourgirl a întrebat:

CINE STIE zici daca cineva o intrat prin team viewer la mine in computer fara voie si eu am inchis computerul poate sterge ceva?)) URGENT. Funda

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Dupa ce ai inchis conexiunea cu el nu mai are ce sa iti faca mai ales daca ai inchis complet calculatorul

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Dupa ce termini conexiunea cu el inchizi team viewer de la X si langa ceas click dreapta exit. nu te mai lua dupa toti copii retarzi de pe mess/fb!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| AnonymousGuy13 a răspuns:

Nu, deoarece atunci cand calculatorul e oprit, nu functioneaza aplicatiile deci nici team viewer nu functioneaza.