| pricol a întrebat:

Cum poti sa-ti faci propriul business?

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Trebuie sa ai o idee buna de afacere, sa stii sa-ti faci un plan al afacerii si bani.Trebuie un sediu social, un punct de lucru daca nu-ti poti desfasura afacerea la sediu social, sa-ti faci o firma.Depinde si ce afacere vrei sa faci ca nu ai specificat.

| luciana200972 a răspuns:

Incearca un MLM gen Amway sau Forever pentru inceput

| nico1988 a răspuns:

Buna!
Ai nevoie de ambitie si depinde de ce business vrei sa faci.
eu am o afacere proprie in care am investit numai timp. te astept pe nicol_oriflame@yahoo.com pentru a vorbi diverse.

| marbal a răspuns:

Mai întâi trebuie să te informezi bine, să alegi afacerea care ţi se potriveşte şi apoi să MUNCEŞTI MULTT!
Vă recomand All About Business - www.free-vacation-tips.info
Mult succes şi toate cele bune!