| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu ce categorie sa aleg asa ca va rog sa ma scuzati vreau sa stiu si eu niste pareri. Cat de curand trebuie sa merg la facultate si as vrea sa stiu daca exista o faculte in care poti sa devii avocat sau sa te specializezi in a avea propriul business (detalii : este greu?, ce studii se fac? etc.)Multumesc.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In facultate poti deveni cel mult student. Daca urmezi si termini Facultatea de Drept, poti deveni chiar avocat.

| justsummer a răspuns:

Dreptul pentru a deveni avocat iar pentru propria afacere: management