| conrob a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata? vorbesti cu ea despre ce? ce le place fetelor cel mai mult la un baiat?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti rabdator si te pricepi la glume sa le faci sa rada le ai in mainile tale, oricum e greu sa ai parte de ele pentru ca se lasa greu cucerite si multe vor bani daca vrei sa le-o pui

| Mădă0611 a răspuns (pentru mgtow):

laughing daca vrei una care are silicoane, merge la saloane (de "infrumusetare" si masaj), la sala, pentru fese beton, poarta 10 kg de fard, logic ca o sa iti manance banii, tu vrei toate alea, trebuie sa platesti pentru a le avea. Biznisu-i biznis.

| mgtow a răspuns (pentru Mădă0611):

Lasa ca si astea care stau numai pe telefon in statiile de autobuz, in autobuz si la scoala au pretentii la prosti sa le intretina

| Mădă0611 a răspuns (pentru mgtow):

Daca asa gandesti, numai fete asa o sa gasesti. laughing

| mgtow a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu am nevoie, eu voi trai singur toata viata

| Eastwood a răspuns:

Fetelor le plac baietii sinceri si cel mai important fii tu insuti, nu pretinde ca esti altcineva decat ceea ce esti. Scurt si la subiect!

| CristinaSNC a răspuns:

Fa-le sa rada, dar nu face glume proaste.

| Hieer a răspuns:

Cu felul tau de a fi?

| mariacazcu a răspuns:

Pai fa-o sa rada sa se simta bine in preajma ta si totul va fi ok

| nonameID a răspuns:

Le plac baietii cu incredere in ei. Aia sunt atractivi. Apoi, fiecare Fata e diferita si ii place un anumit gen de baieti. Nu vei putea "cuceri" orice Fata.
Trebuie Sa gasesti Una cu, care Ai ceva in comun, Sa aveti interese, placeri similare. Si probabil cel Mai important e Sa inveti Sa flirtezi. Sa nu vorbesti despre nimic negativ, sa Ai intotdeauna o atitudine pozitiva in preajma ei. Sa vorbesti despre lucruri care ii plac ei si tie. Sa nu fi tot timpul serios, Sa fii glumet, sa radeti des.