| tzupy_1014 a întrebat:

Cum se numeste melodia cantata de narcis ianau in semifinala Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Cornelcmn8 a răspuns:

Cred dar nu sunt sigur ca e "adagio in g minor de donizetti"

7 răspunsuri:
| Cornelcmn8 a răspuns:

Melodia de la preselectii: "O mi-a babbino caro" din opera "Gianni Schicchi"
Melodia din semifinala: Vitas - Il dolce suono
Melodia din finala: Phantom of the Opera

Astept fundahee hee big grin

| Cornelcmn8 a răspuns:

Scuze.am cautat aproape o ora si nu gasesc melodia

| specialistul97 a răspuns:

Fantoma de la opera

| Daniella a răspuns:

Melodia se numeste " the phantom of opera "
http://www.youtube.com/watch?v=Hr3abpKRktM

| tzupy_1014 explică:

Fantoma de la opera a fost in finala...eu o vreau pe cea din semifinala

| tzupy_1014 explică:

Cornelcmn8,il dolce suono nu mi se pare ca seamana deloc cu ceea ce a cantat narcis... daca imi lasi un link sa ma conving ca am dat la o melodie gresita, iti dau funda

| tzupy_1014 explică:

Am gasit, e o combinatie intre ce ai zis tu(cornelcm8) si Lara Fabian - Adagio in italiana.merci mult