| Anonymous552 a întrebat:

Cum vi se pare meseria de criminalist? Stiu ca trebuie Academia de Politie, dar de aici nu mai stiu. am sanse daca sunt la filologie? Si stie cineva cum e salariul?
FUNDA celui mai bun!

2 răspunsuri:
| Amegadaisuki a răspuns:

O mie mi se pare super tare sti trebuie sa iei probele pe care le au in fine nu conteaza liceul sau ce va si doar acele probe si sa ai o nota bunicica la bac
salariu este de vreo 1000 euro ceva gen nu stiu exact
SUCCES

| Legend123 a răspuns:

In acadeamia de politie ai sanse sa intri indiferent de profilul liceal pe care il ai. poate sa fie mate-info, stiinte sau altele. important e sa inveti sa treci probele. iar ca si salariu de criminalist nu prea stiu, insa cred ca este undeva la 3000 de lei. iar ca si cariera.mi se pare o cariera murdara happy