| Dearky a întrebat:

Daca absolv la Universitatea de Vest Timisoara la facultatea de matematica si informatica(specializarea informatica) pot sa imi gasesc loc de munca in Cluj?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti trimiti cv uri si treci de interviuri normal ca poti de ce nu?

| Dearky explică (pentru suntserios):

Pentru ca am auzit ca, Clujul i primeste doar pe cei care fac practica la ei...

| suntserios a răspuns (pentru Dearky):

Ee hai, sa fim seriosi. Da probabil au sanse mai mari cei care fac practica la o firma sa se angajeze la respectiva firma, dar daca e nevoie de oameni si gasesc pe cineva bun, nu numai ca il anagjeaza, dar suporta si costurile de relocare