| lSarcastiquel a întrebat:

Daca sunt fata, unde ar fi mai bine sa dau la Academia de politie? La Drept sau OSP?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OSP-ul este in cadrul academiei, nu este mare diferenta intre el si Drept.
Tu ce te vezi facand?!
Imbracata in uniforma albastra si o cascheta ( cred ca-i spune ) pe cap, la calculator, patruland cu masina politiei sau imbracata in roba, mergand sa lupti pentru clientul tau. (depinde ce vrei sa te faci dupa ce termini dreptul procuror, avocat, judecator )

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unde ti se potriveste. Numai tu te cunosti cel mai bine.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

DA; dar daca totusi esti baiat si noi nu stim?winking laughing tongue

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

La M'c Domald's, ori la KFC!?winking laughing