| sagetator a întrebat:

Daca sunt integralist, dar nu cu o medie tocmai mare, am sanse sa raman la buget?
Restantierii mai primesc creditele dupa sesiunea de restante?
Care e avantajul meu, ca am promovat tot, fata de cei care nu sunt integralisti?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Depinde mult si de notele celorlalti. In principiu nu conteaza daca esti integralist acum sau la toamna pentru ca fiecare examen promovat atrage dupa sine credite indiferent cand l-ai luat. Daca iti e teama ca vei pica la taxa din cauza faptului ca ceilalti colegi care isi vor lua examenele in toamna vor avea medii mai mari ca tine, poti merge la mariri. Stiu ca suna aiurea si ca nu vrei sa te apuci de invatat din nou mai ales ca ai promovat acele examene dar e decizia ta daca iti asumi riscul de a pica la taxa sau nu.