| Onitzz a întrebat:

Daca termin liceul la proflul filologie ce facultate as putea sa urmez?
mentionez ca sunt atrasa doar de materiile de la uman deci fara matematica, fizica, chimiebig grin

6 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Pai tot ceea ce iti place in domeniul acesta de exp Facultatea de psihologie si stiintele comunicarii, Facultatea de Pedagogie pentru Invatamantul Primar si Prescolar
, Facultatea de litere, Dreptul, Jurnalism, Facultatea de limbi straine bineinteles ca fiecare facultate are mai multe ramuri de exp la fac de lb straine pe viitor poti fi profesor sau traducator.Toate aceste informatii le poti gasi pe google in functie de ce domeniu iti place mai mult.aici ai toate facultatile din Romania si te poti orienta si dupa zona in care te afli : http://www.studentie.ro/universitati. sper ca te-am ajutat cat de cat.paaa

| cosmina05 a răspuns:

Facultatea de litere cel mai bine... dar ai putea sa dai si la Drept, Comunicare, Jurnalism,

| Mia a răspuns:

Litere, Jurnalism, Psihologie, Limbi straine si cam atat...cred eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zaruha.blogspot.com/
HD Music Videos , intra si asculta si tu !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zaruha.blogspot.com/
HD Music Videos , intra si asculta si tu !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zaruha.blogspot.com/
HD Music Videos , intra si asculta si tu !