| Kattik a întrebat:

Daca vreau sa devin designer, trebuie sa cos sau fac doar modele de haine pe hîrtie?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu trebuie sa le cosi tu, dar va trebui sa ai un croitor priceput care sa faca si aceasta treaba --- altfel, modelele create "mor" pe hartie!

| Kattik explică (pentru alessia5158):

Mersi mult pentru raspuns!

| katy a răspuns:

Ambele

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| deen a răspuns:

Wow pe bune? daca vrei sa devi designer trebuie sa ai putina minte si sa cauti mai intai pe google ce inseamna designer. citeste si informeazate mai mult.

| Kattik explică (pentru deen):

Mersi, minte am si am cautat, dar am dubii pentru ca am privit la tv un concurs intre tineri designeri si una dintre probe era cusutul. data viitoare fii putin mai politicoasa. mersi!