| Costas_Sofi_1977 a întrebat:

Dan Bordeianu se va casatori cu Adela Popescu sau sint doar zvonuri... Dau funda...

Răspuns Câştigător
| maryangelll a răspuns:

Eu una nu am auzit un astfel de zvon. Din cate stiu Adela Popescu este impreuna cu Radu Valcan de ft mult timp.

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Esti cu 4 ani in urma...Adela Popescu se va casatori relativ curand, dar cu Radu Valcan. Dan Bordeianu este si el intr-o relatie serioasa de multa vreme cu o alta femeie.

| DianaAndreeaDeea a răspuns:

Din cate stiu eu Adela Popescu s-a despartit de foarte mult timpe de Dan Bordeianu si acum este cu Radu Valcan.