| PTL a întrebat:

De ce s-au despartit Adela Popescu si Dan Bordeianu?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Eu am citit pe net cum ca Dan ar fi inselat`o pe Adela chiar pe platourile de filmare cu o bruneta, iar adela l-a prins in fapt.sad chiar le statea bine impreuna!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai da ei sunt despartiti de mult timp, de ce? asta numai ei stiu[specific vedetelor]

| alone a răspuns:

Chiar nu stiu...:-s

| zippit a răspuns:

Pai sau saturaat ala de stilul futai cu aia si a schibat placa [da ce preocupari au copii din ziua de azi]

| AddaBăă a răspuns:

Adela Popescu anunta saptamana trecuta ca a pus capat relatiei cu Dan Bordeianu. Subiectul "rupturii" tine si astazi prima pagina a ziarelor. Vestea a venit ca o bomba si a socat fanii care credeau cu siguranta ca cei doi se vor casatorii, dupa o relatie de doi ani de zile. Recent Adela a precizat si motivul din cauza caruia au ajuns sa se desparta. Iesirile tot mai dese ale lui Dan cu alte domnisoare au facut-o pe Adela sa puna acestei relatii. "Am decis sa ma despart de Dan, iar el mi-a respectat decizia". Se pare ca si Adela la randul ei a onorat invitatiile primite de la diversi barbati. Treptat, cei doi au renuntat si la compania prietenilor comuni, fiecare avand un cerc de amici cu care ieseau din ce in ce mai des. Potrivit unor apropiati ai cuplului, intre cei doi lucrurile nu mai sunt atat de roze de ceva vreme, si chiar nu se mai fereau sa se certe si pe platoul de filmare. Firul relatiei s-a rupt definitiv in seara in care Adela a descoperit un mesaj de dragoste in telefonul lui Dan. Au decis ca nu mai au nimic in comun pentru care sa stea impreuna. Cea care a parasit casa in care locuiau a fost Adela, care momentan se pare ca s-a mutat la o prietena. "E bine ca si in film trecem printr-o perioada in care suntem despartiti. Nu vreau sa mai avem vreo legatura macar un timp", a declarat Adela. Despre viata profesionala insa, Adela a declarat ca vor continua filmarile pentru telenovela "Iubire ca in filme". "Am ramas intr-o relatie profesionala civilizata si vom ramane prieteni. Aceasta e singura noastra declaratie, indiferent de speculatiile viitoare", a mai spus Adela. Dan se pare ca s-a conformat situatiei si a decis ca este mai bine ca fiecare sa isi vada de viata lui. Din toamna, Dan Bordeianu va juca intr-o alta telenovela din distribuitia careia va lipsi insa Adela.

| ady_9556 a răspuns:

Buna intrebarethinking