| SentimenteColorate a întrebat:

Dati-mi si mie intrebari la care pot raspunde sa pot sa am fundite plzzz

5 răspunsuri:
| Foxilikkkă a răspuns:

Si ce satisfactie iti ofera acele fundite?hee hee
Poti raspunde la ce intrebare vrei tu, atata timp cat vei da raspunsuri coerente si folositoare, atunci vei primii fundite.

lolita
| lolita a răspuns:

Pentru varsta ta cred ca ai foarte multe intrebari, intra in categoria adolescenti, comversatii sau filme&seriale.

| Anileda a răspuns:

Nu vreau.
Hai sa pun eu intrebari si tu sa raspunzi si sa iti dau fundita sau invers.
Ce faci cu niste fundite luate pe degeaba, te ajuta cu ceva?
Te imbraci cu ele, crezi ca daca ai milioane de fundite o sa fii expert? Nu, iti spun sigur.
Mai bine raspunzi la intrebari si dai raspunsuri folositoare.Acum faci ce vrei.
O zi buna.

| TeoPT a răspuns:

La ce iti trebuie fundite? Expert TPU nu devii in acest mod. straight face Pentru a deveni expert trebuie sa iei fundite pe merit, nu moca.

| Alexandra_7209 a răspuns:

Nu e nevoie sa-ti dam noi intrebari. le gasesti pe prima pagina. poti raspunde la orice intrebare pentru care ai un raspuns. iar funda primesti cand dai raspunsuri folositoare.