| iulicika1414 a întrebat:

Dati-mi intrebari, pentru cea mai buna intrebare (care nu o pot raspunde). dau funda.

Răspuns Câştigător
| alinutzabebitza a răspuns:

Raspunsul era 0 pentru ca ei au trecut Oltul nu sau mai intorshappy.

16 răspunsuri:
| asjkldfg a răspuns:

Cate fire de par are un caine?

| iulicika1414 explică (pentru asjkldfg):

Atitea cite ai si tu laughing

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Intrebarea:
Dormi?

| iulicika1414 explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Dalaughing dormmmm...sh visez ca navighez pe TPU laughing)

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru iulicika1414):

Woww big grin trebuie sa ma invetzi j pe mine =p~

| iulicika1414 explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

E simplu... pune si tu intrebarea care am pus-o eu.si eu te voi intreba. dormi? sh tu raspunzi ce am raspuns eu...laughing si imi dai funda.big grin

| Dejit a răspuns:

De ce ești în pat cu bunicu meu?

| iulicika1414 explică (pentru Dejit):

Bunikul tau e mort/.tu ce faci? visezi acum?laughing
daca is cu tine cum sa fiu si cu bunicul tau?(glumeskk(laughing

| alinutzabebitza a răspuns:

Problema de matematica: Trei olteni trecura oltul inainte si napoi,,, dupa ei trecura doi inainte si inapoi. Cati olteni trecura oltu inainte si inapoi?happy Fac pariu ca nu stii raspunsulhappy

| iulicika1414 explică (pentru alinutzabebitza):

3.laughing daca nu e drept atunci spune-mi raspunsul corect.si iti dau funda!

| doarEu001 a răspuns (pentru alinutzabebitza):

Intrebarea nu prea poate fi scrisa pentru ca "dupa ei trecu radoi"...si asa si-ar da lumea seama cati olteni ai trecut oltul.iar dupa felul in care ai scris-o tu au trecut 5 si nu 3 cum ar trebui sa fie de fapt raspunsul corect.deci pentru ca aceasta intrebare sa fie cu adevarat dificila aceasta trebuie spusa oral si nu scris cum ai facut-o tu si mai ales asteptand sa ti se dea raspunsul considerat de tine corecthappy

| BellaSomerhalder a răspuns:

Cat de retardat sa fii sa pui o astfel de intrebare? Iar tu vei raspunde: asa, forever alone, ca si mine. Wait, I don't want to live on this planet anymore. Glumeam, nu-mi vei raspunde asa. Tu nu stii sa te exprimi bine in romana, dar in engleza?!

| iulicika1414 explică:

Un infinit.big grin

| anonymus a răspuns:

Daca Dumnezeu e atotputernic,inseamna ca poate sa creeze o piatra atat de mare incat nici el sa nu poata sa o ridice, daca nu o ridica inseamna ca nu e atotputernic, dar daca nu o creeaza inseamna ca nu e atotputernic.Deci,este Dumnezeu atotputernic?

| Frunziix3 a răspuns (pentru anonymus):

Dumnezeu poate face orice, dar, te-ai gandit ca poate nu vrea sa faca o piatra atat de mare?thinking

| iulicika1414 explică (pentru anonymus):

Daa este...crec ca nu vrei argumente...