| Trollerul a întrebat:

Deci vreau sa lucrez la vara, am de ales : Ori la Timisoara ori la Constanta la mare, oare unde sa merg?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai vrea sa lucrezi ca vanzator de inghetata in parcurile de distractii? 40€ la 8 ore pe zi.

| Trollerul explică (pentru mgtow):

In ce judet?

| mgtow a răspuns (pentru Trollerul):

In Spania pe timp de vara, dar nevasta la patron nu face mancare buna si e cam dus cu capul omu, consuma droguri si vrea sa muncesti repede. Daca era afacerea mea si aveam nevoie poate te luam. Am lucrat demult cu el.

| Digital112 a răspuns (pentru mgtow):

Adica sa primesti 170 lei pe zi? 1.700 lei in 10 zile? cine nu vrea laughing

| Trollerul explică (pentru mgtow):

Si tu cat ai rezistat?

| mgtow a răspuns (pentru Digital112):

Merge pe saptamani o saptamana luna aprilie, 2 saptamani luna care vine, 4 cealalta variaza. Eu astept sa merg prin zaragoza sa culeg cirese si pere 50€ si 9 ore de munca pe zi cu odihna dupa masa si cazare gratuita cu curent si apa.

| mgtow a răspuns (pentru Trollerul):

In jur de 4 ani, acum merg doar cu taicameu, cu patronul lui nu foarte rar cand are nevoie, peste o luna jumate plec la munca in camp pentru ca se castiga mai mult.

| Trollerul explică (pentru mgtow):

Dar tu cati ani ai?

| mgtow a răspuns (pentru Trollerul):

| DeathIncarnate a răspuns:

Lucrez eu la vara in Constanta, pun o vorba pentru tine daca elaughing

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Timisoara deoarece e orasul mai mare si cu mai multi locuitori.

| Georg13 a răspuns:

Timisoara, deoarece in Constanta sunt foarte multi localnici din toate localitatile care lucreaza de multi ani, au cunostinte si experienta, deci ar fi mult mai complicat sa iti gasesti ceva, parerea mea happy.

| Trollerul explică (pentru Georg13):

Daca ma duc am locul asigurat la restaurantele de pe plaja sa si chelner

| mgtow a răspuns (pentru Trollerul):

Ai grija in tara ca multi nu platesc spune-le sa iti faca contract de munca altfel o sa iei teapa daca muncesti ilegal.

| Suleyman a răspuns:

La mare.

| CatalinaCata124 a răspuns:

Eu zic ca in Constanta deoarece te poti bucura de caldura. si cine stie? poate in weekend te poti bucura si de o baie in mare :3