| ChicaIdiota a întrebat:

Designer de moda, designer de mobila sau arhitect?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Arhitect,din punctul meu de vedere.
Acum depinde ce iti place mai mult si domeniul la care te pricepi mai mult.
Succes, orice ai alege.

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Design-ul vestimentar pare alegerea cea mai ''la indemana'' insa conteaza foarte mult ce iti place si mai ales LA CE TE PRICEPI.happy. Alege doar in functie de asta.

| ChicaIdiota explică (pentru TheAce):

Pai eu ma pricep la toate am la shite, si desene de te doare capul big grin si plus am luat si primul loc la desen pe aproape toate judetele, deci nu stiu ce sa aleg

| horia2012 a răspuns:

Care e legatura intre o cladire, un dulap si o rochie?

| Mwha a răspuns:

Designer de moda

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Designer de moda dupa parerea mea, succes orice ai alege!

| CatalinaKaty a răspuns:

Designer de moda happy

| Andreea1622 a răspuns:

Designer de moda...