| AlbertBreack15 a întrebat:

Din curiozitate care este cel mai mare salariu si la ce este?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Presedintele unei tari castiga cel mai bine dintre toti muncitorii in lumea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Presedintele are un salariu de parlit. stai linistit exista salarii mult, mult mai mari

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Nare cum mai omule e principalul conducator al tarii cel mai important om laughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cele mai mari salarii le au senatorii, un exemplu relevant fiind Daniel Tudor.
Baftă!

| Carmen100 a răspuns:

Eu, fata de altii, am o parere diferita. Cred ca cantaretii (scuzati cacofonia) castiga cel mai mult, de exemplu Connect-R. Stiti cati bani a facu cu "Vara nu dorm"? Multi, foarte multi. Asta cred eu happy

| Fulbaster a răspuns:

Parlamentarii castiga cel mai bine din tara, dar chiar daca iti faci o afacere, cat de mica, poti castiga ceva.

| AlbertBreack15 explică:

Ma refer la sararii la care trebuie muncit, nu ca presedintii si parlamentarii, ceva de gen pilot de avioane sau chestii din astea.