| anonim_4396 a întrebat:

Dintre Informatica economica (ASE) si Automatica si informatica aplicata(facultatea de hidrotehnica) care e mai buna? Cateva argumente pentru fiecare, va rog. Multumesc!

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Suna mai bine a doua laughing la prima e multa informatie intr-un timp scurt, trebuie sa inveti tu singur mai mult daca vrei ceva mai bun

| ac837 a răspuns (pentru InVisible99):

Si a doua de ce ar fi mai buna? Doar pentru ca are 4 ani si nu 3? Dezvolta-ti argumentele mai mult daca tot comentezi.

| InVisible99 a răspuns (pentru ac837):

Nu-ti mai completez cu nimic, daca esti nesimtit si te exprimi asa, am cunostinta de ASE partea de info si-ti spuneam din surse sigure, dar tu esti din randul acelor persoane care nu merita pierdut timpul cu ei. Rasfoieste google si informeaza-te desteptule