| MihaiPavel21 a întrebat:

După părerea voastră care credeți că este cea mai ușoară facultate de făcut? Adică să aibă mai mult practică decât teorie, nu chiar mult de învățat...Ce ziceți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu vrei o scoala profesionala in cazul asta, nu o facultate, ca doar acolo se face mai multa practica decat scoala.

| Wr3nch a răspuns:

Vrei sa fi somer cu diploma si nu stii cum? Ca doar aia viseaza facultati usoare, eventual sa mearga doar la seminar daca e nevoie si la examen unde picalaughing

| NuCitescNotificari a răspuns:

Nu exista facultate usoara

| Jackpot2 a răspuns:

Management Psihologie