| Doarunaltutilizator a întrebat:

Dupa parerea voastra cand credeti ca este indicat ca cineva sa aiba o relatie de dragoste?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cand esti matur, cand ai o meserie, cand esti un barbat hotarat, serios etc
varsta pentru barbati 30 de ani, fete 25 de ani, deci majoritatea barbatilor de 30 ani sunt imaturi

11 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Fiecare cand se simte pregatit.De la 17 ani in sus.

| WaterDrop a răspuns:

Indicat? Dupa 35 de ani.

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

De ce asa tarziu totusi? nu crezi ca e cam mult dupa 35 de ani?

| WaterDrop a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Pentru ca pana atunci creierul este inca gelatina la acest capitol.

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Ma rog fiecare cu parierile lui.

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Dar cum crezi ca acea persoana care ar vrea sa-si intemeieze o relatie de lunga durata ar stii ce sa faca daca nu se apuca de asta de tanar ca sa invete mai multe despre cum sa ai o relatie stabila, sincera, de incredere, cum crezi? asa dupa parerea ta.

| WaterDrop a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eu doar ti-am raspuns la intrebare.Ai spus relatie de dragoste, nu relatie in general.Nu esti atent laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Dar nici sa te apuci devreme de chestia asta din copilarie, sa nu intelegi gresit de la 13 ani in jos trebuie sa iti traiesti copilaria, sa te distrezi, sa fii vesel nimeni sa nu puna presiune pe tine, o relatie de lunga durata e ceva serios, destul de streant dupa parerea mea eu zic ca ar trebui sa se intample asta de la 14-15 ani in sus cand treci la urmatorul pas in viata, anume adolescenta.

| Doarunaltutilizator explică (pentru WaterDrop):

Credeam ca se subintelege asta si tu stii bine la ce m-am referit si ai stiut de din nainte.

| andreeadeealeea a răspuns:

Ca sa capeti experienta mai tarziu, cred ca pe la liceu, doar nu o sa ii spui fetei\baiatului care te place si de care probabil vei fi indragostit\a in caz ca de va intreba daca ati vrea sa fiti impreuna: Asteapta pana fac 25\30!