| lorely1308 a întrebat:

E cineva pasionat de criminalistica si medicina legala?
Studenti la drept?

Răspuns Câştigător
| utzuman2006 a răspuns:

Eu sunt student la Drept la Universitatea de Vest din Timisoara.
Intr-adevar criminalistica e un domeniu interesant care presupune pasiune si daruire si mi-ar face placere sa profesez ca si procuror criminalist la terminarea facultatii...

15 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Da sunt pasionata si chiar vreau sa dau la facultatea

| Elena1234456 a răspuns:

Sunt pasionata de asa ceva de mica happy.

| adrianhasde a răspuns:

Eu sunt pasionat de criminalistica de aceea am dat la Facultatea de Psihologie de la Arad.

| zemantex a răspuns:

Sunt pasionat de ceva conex, si anume de profiling. e misto k hobby

| zemantex a răspuns:

La noi se numesc psihologi, insa sunt departe de ce inseamna asta in state

| zemantex a răspuns:

Pe facebook e o comunitate de profileri, daca te intereseaza sa gasesti materiale/discutii interesante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt foarte pasionat, sunt anul' II mult succes ''colegilor''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt profesor de criminalistica, daca avetineclaritati, cautati-ma la id hulubeac@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA
silviurusu86@yahoo.com

| lorely1308 explică:

Si ai planuri de viitor in domeniu, sonia?

| lorely1308 explică:

Si eu mi-as dori dar la noi profiler criminalist cam greu!

| lorely1308 explică:

Tocmai la asta ma refeream si eu! Dar, ce sa facem? Visam... pana sa ajungem in strainatate!

| lorely1308 explică:

Utzuman2006, felicitari de alegere! Si eu sunt studenta la Drept, si am aceleasi visuri! Sa speram ca o sa ni se indeplineasca! Zemantex, mersi pentru informatii! Acum ma uit! E destul de interesant!

| zapucmaria a răspuns:

Ador foarte mult criminalistica si medicina criminalistica dar mamei mele nu ii plac... de mica imi place asta iar mami nu ma lasa sa ma uit la accidente pentru. ca spunea ca nu sunt de varsta mea...

| HEROO333 a răspuns:

Eu love struck sunt pasionata love strucklove strucklove struck, dar sunt abia a 9 rolling on the floor))