| anonim_4396 a întrebat:

E cineva pe aici care a avut 2 joburi simultan? Gen unul full time si celalalt part time sau ambele part time?
Cat castigati pe luna in total? Cum va organizati timpul?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut un job in schimburi, mai mult decat full time (faceam 240 ore/luna), iar intre turele de noapte faceam lucrari de mecanica.
Nu mai stiu cat castigam, dar dupa un an eram 'lesinat', si am lasat-o moale.
Nu merita astfel de maratoane, cel mai bine este sa te apuci de un singur job, pe placul tau si bine platit.
Si evita schimburile de noapte, te imbatranesc pentru 3 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa incerci freelancer.