| Monyyyyy a întrebat:

Este cineva de la Politehnica din Cluj? Unde se fac înscrierile pentru facultățile la care se intra pe baza de dosar? Pe site scrie ceva și după altceva nu înțeleg la care

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Secretariatul este pe strada Baritiu, acolo se preiau dosarele de inscriere sau te indruma ce pasi trebuie sa faci.

| Monyyyyy explică (pentru Bula):

Gheorghe Baritiu 26-28? Nu pot găsi așa ceva pe map

| Bula a răspuns (pentru Monyyyyy):

Daca nu stii sa cauti... :))
Gheorghe Baritiu 26-28:
https://www.google.com/......90t/data=! 3m6! 1e1! 3m4! 1sxda4TYY4zrWrEV0mOPPcJg! 2e0! 7i13312! 8i6656! 4m5! 3m4! 1s0x47490e9c7a381b1d:0x180da451d4fa0a67! 8m2! 3d46. 7724476! 4d23. 5856411
La fata locului sa cauti! :P

| Monyyyyy explică (pentru Bula):

Faza e ca sunt străzi diferite 26-28 gen GB 27 și după 28? Nu am mai căutat și vreau sa fiu sigura

| Bula a răspuns (pentru Monyyyyy):

Strada Baritiu este una scurta, de nici 1 km.
Evident, sunt si alte strazi in jurul lui.

GB 27 (presupun Gheorghe Baritiu 27) este tot o cladire a Politehnicii, vis-a-vis de 26-28. Daca ai fi facut efortul sa mergi pana la fata locului, atunci nu te-ai fi "impiedicat" de telefon, domnisoara, viitoare inginera (?)! tongue

| Monyyyyy explică (pentru Bula):

Acuma eu nu pot sa merg acolo când vreau.Nu stau in Cluj și de aia intreb.Deci 26-28 e o singura strada

| Bula a răspuns (pentru Monyyyyy):

Nu, sunt 5 strazi... tongue
laughing