| Teodora777 a întrebat:

Este greu la profilul "estetica si igiena corpului omenesc/coafor stilist"?
Funda

1 răspuns:
| MyWorld a răspuns:

Nop, nu are cum, dar nu iti recomand sa te duci la astfel de profiluri, doar dac anul ai de ales, fiindca nu vei face paroape nimic in viata ca coafor
daca vrei medic, fa un profil de stiinte ale naturii sau dac anul este la tine in oras, de mate-info.
Daca vrei coafeza nu'ti face griji, deja sunt multe scoli de din astia care tund, nu trebuie sa faci acum o alegere pe caremai tarziu sa o regreti.
In orice caz, nu te multumi cu putin, daca stii ca poti mai mult.