| Georgiana21 a întrebat:

Eu intentionez sa urmez Universitate de Medicina si Farmacie si ma intereseaza in mod deosebit sectia Psihiatrie. Dat fiind ca nu sunt prea informata in legatura cu acest subiect, as vrea sa intreb (daca stie cineva) daca acest sector il poti alege dupa ce faci anii de Medicina Generala? Multumesc!

2 răspunsuri:
| SaraAldi a răspuns:

Desigur. Faci anii de Medicina Generala si apoi specializarea.

| dydysor01 a răspuns:

Desigur. Acest sector il poti alege dupa ce faci anii de Medicina Generala.