| Gabica a întrebat:

Eu vreau sa merg la filologie intensiv o limba straina...ma gandeam sa fac la engleza pe care o vorbesc fluent, franceza pe care o stiu cat de cat sau spaniola pe care stiu doar sa o vorbesc...cu scrisu sunt varza ca am invatat-o mult prin auzite.Nu stiu ce sa fac! Funda la cel mai convingator raspuns!

1 răspuns:
| Joanne a răspuns:

Pentru viitor este mai bine sa mergi la filologie intensiv engleza. Este una dintre cele mai vorbite limbe acum si ti-ar prinde bine. In plus, iti va fi si foarte usor, din moment ce o vorbesti fluent.

Eu iti urez multa bafta!