| tiktak44 a întrebat:

Funda,este contrar regulamentului academiei de politie ca un baiat sa aiba par lung(pana la umeri),eu am citit regulile,si nu am gasit nimic legat de par,vreau sa dau la academie, iar eu si parul meu suntem ...pfff

Răspuns Câştigător
| Casian_Laurentiu_1992 a răspuns:

Poti da linistit la academie, am un pr ca e si el si are parul pe spate si a intrat. Fara pb sau intrebari si mai are el prieteni care au parul pe spate. Deci poti sta linistit. Funda?

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Au si clase de fetite.

| Cici91 a răspuns:

Nu are voie cu parul lung, regulamentul spune, sa poarte o tunsoare adecvata.La fel si cu barba, nu ai voie cu tatuaje.

| Bitzu03 a răspuns:

Gandeste numai, ai vazut politai cu barba? Atunci de ce i-ar lasa cu plete?

| tiktak44 explică (pentru Bitzu03):

Am vazut foarte multi chiar