| alexutza222 a întrebat:

(funda+voturi)Buna.
L ce profil (la liceu\) m-as incadra daca imi place istoria, geogra, romana, mate si chimie. Tin sa mentionez ca la bio, fizica si engleza am cunostinte = o.1 cel mult.
As vrea un profil la care sa fac de toate, un profil de unde pot intra la orice facultate. Ideea e ca eu nu stiu super multa mate deci mate -fizica/info cade din start, nu vreau sa dau la bac m1... mi-e frica.
Ce imi recondati?

Răspuns Câştigător
| Roxyy16 a răspuns:

Pai daca mate si fizica cade...nu poti merge la stiinte ale naturii. La stiinte sociale faci multa romana, geogra, isto. Doar ca de pe a11a numai faci bio, mate, fizica si chimie, doar stiinte si daca vrei la medicina iti va fi cam greu. Doar ca bacul il poti da din romana, isto si geogra(la profil de stiinte sociale).

2 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Stiinte ale naturii sau daca nu iti place mate-fizica/info ai putea da la filologie.

| ღAleKrissღ a răspuns:

Științe sociale!happy