| Iubiticatahh a întrebat:

FUNDITA! sigh stiu ca v-am zapacit cu intrebari legate de acest subiect dar.cryingmi-am calculat media de admitere p net si nu am med de lc Iorga asa cum vroiam, deci ma gandeam la pedagogic dar aici e cu semnul intrebsad s'ar putea sa'mi iasa media s'ar putea sa nu si atuncicrying? ce stiti despre lc cerna?(braila)ass vrea totusi sa intru la un liceu bunicellsigh nu stiu ce sa facc ajutati-maa!crying

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Ce medie ai mai? nu te uita la admitere, ca mediile se schimba! stii cat am plans cand am vazut ca am o medie atat de mica si vroiam la murgociiii angry si eu m-am luat dupa cele de anul trecut.si e diferenta de 30 de sutimi happy si fata de acum 2 ani.nu mai zic.eu iti spun sa lupti in continuare, pentru orice nota.si sa nu faci prostia ca la inscriere sa nu puio un liceu bun ianinte, doar pentru ca banuiesti ca nu intri. pune si murgoci prima data, nu se stie! nu merge la pedagogic pentru ca sunt ore dupa amiaza si e aiurea! iar cerna e un liceu chiar bun! successsss

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu diriginta ta si sa o intrebi ce medie ai, si oricum daca vrei sa intri la un liceu bunicel trebuie sa inveti si pentru teze si pentru testarile nationale